rolls-royce-4414681_640

Jakie auto wybrać do ślubu?

Sezon wesel trwa w najlepsze, nie tylko latem, ale i jesienią wiele osób decyduje się na zawarcie małżeństwa. Wśród wielu elementów, które należy dograć, pojawia się dylemat, jakie auto wybrać do ślubu. Czy wybór zabytkowego samochodu będzie najlepszy? Czy może jednak lepiej postawić na nowoczesne, luksusowe auto?

Jak znaleźć auto do ślubu?

Często nie wiemy, jak znaleźć auto do ślubu, które będzie najlepsze. Można przeglądać oferty samochodów w internecie, wiele firm zajmuje się wynajmem aut do ślubu. Można również zapytać w lokalu, w którym organizujemy wesele, czy nie współpracują z jedną z nich, przez co zaoszczędzimy na wynajmie. Czasami nawet restauracje czy domy weselne mają jakieś auto na wynajem i mogą zrobić to nawet w cenie wesela. Warto również popytać wśród znajomych, co jest najbardziej oszczędną opcją. może ktoś ostatnio kupił nowy samochód albo ma dojścia do starego, pięknego auta? Wystarczy każde z nich przybrać kwiatami czy gotowymi ozdobami, by wyglądały pięknie.

Nowoczesne czy zabytkowe?

Wszystko jest kwestią gustu. To, czy wybierzesz stare auto, zabytkowe lub będące nawet wpisanym do rejestru i jeżdżące na żółtych tablicach czy nowe, szybkie, sportowe auto, o opływowym kształcie, to już zależy od Ciebie, jak i charakteru wesela. Ślub w stylu rustykalnym wymusza wybór zabytku, a nowoczesne, minimalistyczne wesele, nowszego modelu auta. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj jednak, by przed ślubem auto zostało sprawdzone. W szczególności stary samochód powinien być technicznie na wysokim poziomie, by nie sprawił przykrych niespodzianek na trasie. Zaleca się również nie kierować samochodem samemu, bo nie dość, że jest on inny niż samochód używany na co dzień, to jeszcze sama sytuacja jest stresująca.

A jaki kolor będzie najlepszy? Na auto weselne są wybierane zazwyczaj jasne kolory. Błękit, biel, beż, metalik, a także pastelowe odcienie. Mało kto sięga po auto czarne czy czerwone, chociaż może ono stanowić luksusowe dopełnienie dodatków i stroju na ślub.