bmw-996067_1920

BMW VISION NEXT 100

Na stronie BMW została opublikowana nowa i zarazem bardzo ciekawa koncepcja samochodu, który posiada najnowsze rozwiązania technologiczne. Bardzo ciekawym elementem tego samochodu są dynamiczne nadkola.
Alive geometry są to inteligentne nadkola, które poruszają się synchronicznie z kołami. To rozwiązanie zmienia całkowicie postrzeganie elementów karoserii samochodu. Dzięki zastosowaniu tego materiału auto zyskuje na wyglądzie, jak również na innowacyjności. Kolejnym bardzo ciekawym elementem tego wspaniałego samochodu są szyby. Wydawało by się, że nic ciekawego jednak w tym modelu szyby odgrywają szczególną rolę. Szyby dzięki możliwości zmiany przezroczystości pozwolą na wygodniejszą jazdę. Dzięki odblaskowym szybom bocznym podnosi się komfort prywatności w samochodzie, jak również auto dzięki temu nie będzie się tak nagrzewało.

O tym samochodzie można znaleźć jeszcze wiele superlatyw, które bardzo przekonują do tego samochodu. Pewne jednak jest to, że ten samochód marki BMW będzie cieszył się naprawdę dużą popularnością nie ze względy na wygląd, ale na komfort jazdy oraz udogodnienia technologiczne, które sprawiają, iż jazda będzie bardzo komfortowa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *